12. ročník Ekolympiády

Dne 25. září 2018 se tříčlenné družstvo z naší školy ve složení Kateřina Všetulová ze 6. třídy, Ondřej Chabiča ze 7. A a Anežka Chudíková z 8. třídy  zúčastnilo 12. ročníku Ekolympiády, který uspořádalo Purkyňovo gymnázium ve Strážnici. V praktických soutěžních disciplínách z oblasti ekologie a ochrany přírody se tady utkala družstva ze základních škol i gymnázií z celého okresu. Kromě vědomostních disciplín porota hodnotila správnost a originálnost řešení projektu i celkovou souhru a spolupráci celého týmu.

Našemu družstvu se podařilo splnit výborně všechny disciplíny a obhájit loňské vítězství!

Mgr.Marta Smiešková