13. ročník Ekolympiády

Dne 27. září 2019 se tříčlenné družstvo z naší školy ve složení Štěpán Komínek ze 6. A, Kateřina Všetulová ze 7. třídy a Petr Svoboda z 8. třídy zúčastnilo 13. ročníku Ekolympiády, který uspořádalo Purkyňovo gymnázium ve Strážnici. V praktických soutěžních disciplínách z oblasti ekologie a ochrany přírody se tady utkala družstva ze základních škol i gymnázií z celého okresu. Kromě vědomostních disciplín porota hodnotila správnost a originálnost řešení projektu i celkovou souhru a spolupráci celého týmu. Našemu družstvu se to povedlo a po sečtení bodů ze všech disciplín obsadilo 3. místo.

Mgr. Marta Smiešková