Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Oběd s kuchařem společnosti Podravka - Lagris

V úterý 28. 3. 2017 připravoval s našimi kuchařkami oběd pan Zbyněk Diatka, kuchař společnosti Podravka – Lagris. K obědu se připravovala polévka Minestrone a jako hlavní chod halušky..

Pasování do řad čtenářů 2017

Březen – měsíc knihy – každoročně uvádí žáky 2. třídy do čtenářského světa. Pasování do řad čtenářů se uskutečnilo dne 24. 3. 2017 na Obecním úřadu ve Vnorovech za účasti..

Škola v přírodě Lipka – Domašov nad Bystřicí

V pondělí 20. března 2017 odjeli žáci 7. třídy v doprovodu paní učitelky třídní Pavkové a paní učitelky Kuryviálové na čtyřdenní školu v přírodě s environmentálním programem..

Matematická soutěž Klokan

V pondělí 20. března proběhlo na naší škole jako každoročně školní kolo matematické soutěže Klokan, do které se mohli zapojit žáci 2. až 9. třídy. Celkově soutěžilo 122 žáků..

Školní kolo Matematické olympiády

Letošního školního kole Matematické olympiády se zúčastnili dva žáci sedmého ročníku - Nikol Barboříková a Jan Váverka. Nikol vyřešila všech šest úkolů kategorie Z7 a tím obhájila..

« Novější články 1 2 3 Starší články »