Tělocvik on-line - soutěž Challenge 15

Žáci naší školy se zapojili do soutěže TV online Challenge. Mají během 15 dní splnit 15 výzev na pohyb, rovnováhu, posilování... Myšlenkou je hlavně zachovat chuť ke sportování, což..

Jarní výtvarná a zábavná dílna ve 2. oddělení ŠD

Druháci už se vrátili do družiny, i když jen rotačně. Chodili jsme na procházky, ale protože bylo špatné počasí, tak jsme trávili i hodně času v družině při různých aktivitách na..

Jarní vnorovské kolečko 2021

Probouzející se příroda vybízí k procházce do přírody a právě v době velikonočních prázdnin měly děti 1., 2. třídy a jejich rodiny možnost zúčastnit se Jarního vnorovského kolečka..

Výuka dějepisu na dálku

Distanční výuka je náročná disciplína, s tím souhlasí téměř každý rodič, žák i učitel. Proto se snažíme i výuku dějepisu na dálku pro žáky zpestřit využíváním různých interaktivních..

Online výuka prvních a druhých tříd

I když jsme měli distanční výuku již odzkoušenou z podzimu, pro prvňáky i druháky a jejich učitelky byla povánoční distanční výuka velkou výzvou. Děti již podruhé v tomto školním..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 Starší články »

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches