Návštěva ekologického programu Lipky Brno

Život v korunách stromů V úterý 18. září  2018 se 34 žáků ze 6. až 7. třídy zúčastnilo celodenního terénního programu „Život v korunách stromů“ na pracovišti Rychta v..

Pozvánka na besedu pro rodiče

Ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16:00 se uskuteční v jídelně školy beseda s panem Petrem Zámečníkem, mluvčím policie ČR Jihomoravského kraje na téma Dítě a sociální sítě. Těšíme se na..

Oběd s kuchařem Zbyňkem Diatkou

V úterý 18. 9. 2018 ve školní jídelně připravoval oběd spolu s kuchařkami pan Zbyněk Diatka, kuchař ze společnosti Podravka-Lagris, a.s. Obědové menu obsahovalo polévku – kapustová..

Soutěž o nejlepší recept

Školní jídelna opět vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ RECEPT! Podrobnosti najdete v sekci Školní jídelna..

Nové formuláře do družiny

V sekci O škole v dokumentech ke stažení naleznete formuláře: Omluvenka ze školní družiny Odhláška ze školní družiny..

« Novější články 1 2 Starší články »