CO2 liga - pohádka O spící Zemi

V pátek 3. 11. 2017 nás ve 2. oddělení ŠD navštívili žáci z CO2 ligy Nikol Barboříková, Filip Čížek, Terezie Konečná a Ondřej Chabiča s pohádkou O spící Zemi na téma klimatické..

Podzimní skřítci z 2. oddělení ŠD

Stále v naší ŠD vyrábíme z darů podzimu. Terezka Hánová, Verunka Kordulová, Eliška Malůšová a Helenka Světíková vyrobily skřítka Podzimníčka pro všechny, kteří se jím chtějí..

Neklidné dítě a vzdor - beseda s psychologem pro rodiče

V úterý 31. října jsme uspořádali pro rodiče našich žáků besedu s panem psychologem  Mgr. Karlem Opravilem, který vedl Střediska výchovné péče ve Zlíně a Uherském Hradišti a Krajskou..

Školní kolo soutěže Bible a my

V pondělí 23. října proběhlo školní kolo soutěže Bible a my. V I. kategorii soutěžilo 8 žáků 4. a 5. tříd. Na otázky, které byly zaměřeny na apoštoly, jak je známe z evangelií..

Halloween party ve 2. oddělení ŠD

Projekt 2. oddělení ŠD jsme zakončili Halloween party. Děti si připravily krásné masky. V průvodě jsme sledovali čarodějnice, čaroděje, duchy, netopýry, berušku a jiné krásné postavy..

« Novější články 1 2 Starší články »