Drakiáda 2019

Ve středu 16. 10. 2019 odpoledne se uskutečnila pro děti i rodiče oblíbená podzimní drakiáda. I přes dopolední déšť a obavy ze zrušení akce, se nakonec přece jen na louce u ČOV sešlo..

Projekt 72 hodin

V pátek 11. října 2019 se 1. oddělení školní družiny opět zapojilo do dobrovolnického projektu 72 hodin. Vše proběhlo za příznivého počasí. S dětmi jsme uklidili hřiště na Dolině..

72 HODIN - Spolu s úsměvem

2. oddělení ŠD v DpS VnorovyDne 10. října se děti 2. oddělení ŠD už po sedmé připojily k celostátní  dobrovolnické akci 72 hodin.Cílem této akce je udělat něco pro přírodu, pro..

Putovná výstava Fyzikálne a chemické pokusy

Dne 9. 10. 2019 k nám dorazili zaměstnanci slovenské organizace Spoznávaj vedu, aby našim žákům ukázali zajímavé a jednoduché pokusy z fyziky a chemie. Hravou formou vysvětlovali různé..

Exkurze ZOO Hodonín

Žáci 2. stupně se dne 4. 10. 2019 zúčastnili exkurze a výukového programu v ZOO Hodonín. Jako výukový program bylo vybráno téma Jedovatí živočichové, kde se formou prezentace a poutavého..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »