Sešity do do předmětů

Požadavky na sešity do předmětů: 1. stupeň 2. stupeň..

U Slavíků na statku

Dne 20. června se děti 2. oddělení ŠD vydaly na statek ke Slavíkům do Zarazic. Děti si zde se zájmem prohlédly chov prasat, dozvěděly se o tom zajímavé informace a některé si prasátka..

Exkurze do firmy KOVOSTEEL

V posledním týdnu školního roku 2018/2019 jsme navštívili Kovosteel – součást firmy REC Group ve Starém Městě. Exponáty v muzeu zemědělské techniky minulosti, historické motorky i automobily..

Život dětem - poděkování

Poděkování vašim šikovným dětem, rodičům a všem zaměstnancům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná. ..

Školní výlet do Prahy, 6. - 7. 6. 2019

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 se žáci 9. třídy vydali na školní výlet do Prahy v doprovodu paní učitelky Kostkové a svojí třídní, paní učitelky Pavkové. Pestrý program jsme zahájili na Petříně..

« Novější články 1 2 3 Starší články »