Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Besedy s Policií ČR

V pondělí 22. května se v naší škole uskutečnila beseda s Policií ČR na téma kyberšikana. Formou filmové projekce s besedou se žáci dozvěděli, co je kyberšikana, její formy a..

Den mazlíčků II. – návštěva u Symerských

Den mazlíčků už ve 2. oddělení ŠD letos proběhl, ale některé děti mají doma tolik zvířátek, že nebylo možné je předvést v družině. Natálie Symerská nás tedy pozvala na zvířátka..

Exkurze na Úřad práce v Hodoníně

Pravidelně navštěvují žáci 8. třídy Informační poradenské středisko na Úřadu práce v Hodoníně. Letos se setkání uskutečnilo ve středu 10. 5. 2017. Schůzka byla zaměřena na..

Den mazlíčků - 2. odd. ŠD

Ve 2. oddělení ŠD proběhla oblíbená akce Den mazlíčků. Děti si na tuto akci přinesly už ráno do ŠD mazlíčky (králíky a vodní šneky), kteří mohli čekat v klecích a přepravkách..

Pohár rozhlasu - Hodonín 2. 5. a 4. 5. 2017

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do okresního kola atletické soutěže Pohár rozhlasu, která probíhala v atletickém areálu U Červených domků v Hodoníně. V úterý..

« Novější články 1 2 Starší články »