Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Archív aktualit

Míčohraní ve 2. oddělení ŠD

V našem oddělení ŠD probíhá tento školní rok projekt Hýbeme se s radostí. Kdykoli máme volnou tělocvičnu, chodíme i mimo vyhrazené dny, hrajeme pohybové hry, cvičíme na nářadí, s padákem..

E N K A U S T I K A - malování žehličkou a voskovkami

Tuto techniku děláme v naší družině každý rok. Dětem se to moc líbí, každý může být umělcem a každému se dílo podaří. Zpracujeme u toho zbytky voskovek. Letos jsme některé výtvory..

Týden vánočních dárků v družině

Vždy po Vánocích si uspořádáme v družině týden vánočních dárků. Děti si totiž o svých dárcích nechtějí jen povídat, ale chtějí je s ostatními i sdílet, hrát si spolu. Takže..

Školní kolo Biologické olympiády

V pondělí 8.  ledna 2018 proběhlo školní kolo Biologické olympiády, letos na téma „Pohyb“. Zúčastnilo se celkem 18 žáků, v mladší kategorii D (6. a 7. třída) se utkalo 12 soutěžících..

Vánoční pohádky

V letošním školním roce si dramatický kroužek po dvou letech opět připravil pro adventní čas divadelní představení s názvem Vánoční pohádky. Tentokrát byly inspirací pohádky Zbyňka..

« Novější články 1 2 3 Starší články »