Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Archív aktualit

Informace o organizaci vzdělávání od 30. 11. 2020

Informace o organizaci vzdělávání od 30. 11. 2020Žáci celého 1. stupně znovu pokračují v prezenční výuce ve škole, školní stravování je v provozu, družina je kvůli zvýšeným opatřením..

Projekt 72 hodin - Pomáhám, protože chci

V úterý 24. 11. 2020 se děti 1. oddělení školní družiny zúčastnily projektu 72 hodin – Pomáhám, protože chci. Přidali jsme se k dobrovolníkům, kteří se každoročně do tohoto projektu..

DRUŽINOVINY IV. - 2. odd. ŠD

Zprávy z „dálkové“ i prezenční družiny 2. oddělení.V dalším listopadovém týdnu, se děti z naší družiny odpoledne, po splnění svých školních povinností, opět věnovaly zájmovým..

Matematický klokan – II. stupeň

V týdnu od 6.11. – 13. 11. 2020 proběhla jako každoročně soutěž Matematický klokan, ale vzhledem k distanční výuce žáci úkoly řešili doma.V kategorie Benjamín se zúčastnilo 34 žáků..

DRUŽINOVINY III. - 2. odd. ŠD

DRUŽINOVINY III Zprávy z „dálkové družiny“ 2. oddělení ŠDV druhém listopadovém týdnu, se děti z naší družiny odpoledne, po splnění svých školních povinností, opět věnovaly..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »