Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Archív aktualit

Noc na Karlštejně

Ve čtvrtek 13. 2. 2020 žáci 2. stupně navštívili Městské divadlo ve Zlíně, kde zhlédli muzikál Noc na Karlštejně. Režie se u zlínské inscenace ujala Michaela Doleželová spolu s Romanem..

Košík plný rozumu, S batohem do světa - programy primární prevence pro 3. a 5. ročník

Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova připravili našim žákům ve 3. třídě ve středu 5. 2. aktivity zaměřené na zdravé stravování, pohyb, hygienu, zdraví a rozvoj individuálních..

Školní ples

V sobotu 18. ledna 2020 proběhl jako už každoročně Ples SRPŠ. Ples jsme zahájili my, žáci 9. třídy, svým předtančením, které s námi nacvičovaly paní Chabičová a paní třídní..

Výuka finanční gramotnosti

Ve čtvrtek 9. 1. 2020 naši školu navštívila paní Mgr. Katarina Kučerová, lektorka finanční gramotnosti, která žákům 8. a 9. třídy přednesla základní témata finanční gramotnosti..

Pythagoriáda

V úterý 28. ledna 2020 proběhlo na naší škole jako každoročně školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, která je určena pro žáky 5. až 8. třídy. Letos se zapojilo 24 žáků..

« Novější články 1 2 Starší články »