Edukačně stimulační kurz pro předškoláky

Edukačně stimulační kurz pro předškoláky se na naší škole stal již tradicí. Letos probíhal od 23.4. do 21.5.2018. Budoucí prvňáci si v pěti setkáních pod dohledem svých rodičů a učitele prohlubovali dovednosti v oblastech rozvoje zrakového a sluchového vnímání, paměti, logického myšlení, předpočetních představ, komunikace, pozornosti, hrubé  a jemné motoriky a seznámili se s prostředím naší školy. Do některých aktivit byl zapojen i doprovod dětí. Během kurzu rodiče zjistili, co je potřeba s předškoláky před nástupem do první třídy doplnit a docvičit, aby jejich start ve škole byl úspěšný. Na závěr kurzu byly děti odměněny pochvalným listem a sladkou odměnou.

Mgr. Michaela Plaširybová