Happy Halloween ve 2. oddělení ŠD

Měsíc říjen vždy zakončujeme v naší družině projektem Halloween.  Děti malovaly obrázky, vyráběly strašidýlka, netopýry, učily se anglická slovíčka, písníčky a říkanky a k nim vyplňovaly pracovní listy. Na PC vyráběly virtuální dýně, tančily Skeleton dance, dělaly kvízy a spojovačky.

Projekt jsme zakončili ve čtvrtek 31. 10. 2019 Halloween party v ŠD. Sešly se nám kostýmy a masky čarodějnic, duchů, kostlivců a taky bílá paní, upír, panáček Lego, Červená Karkulka. Děti si přinesly sladkosti, které během odpoledne dostávaly v soutěžích. Celé odpoledne jsme hráli hry: závody s vajíčkem na lžičce, tanec s kroužkem na čele, štafetový slalom, sbírání pavouků, anglický slovíčkový ping pong, anglické počítání dýní atd. Mezitím jsme tančili. Nejhezčí masku jsme nevyhlašovali,sladkou odměnu dostaly všechny masky.

Ráda bych poděkovala mamince jedné naší družinářky p. Křížanové, že nám jěště navíc připravila úžasné halloweenské perníčky, lízátka a dárečky, které děti moc potěšily a chutnaly jim.

Letošní Halloween se nám opravdu vydařil, děti se naučily spoustu nových věcí a užily si zábavu. Doufám, že jste měli taky Happy Halloween.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD