Matematický klokan - 19. 3. 2021

V pátek 19. 3. 2021 proběhlo jako každoročně školní kolo soutěže Matematický klokan, tentokrát distanční formou. Celkově se do řešení úkolů z domu zapojilo 61 žáků (43 z I. stupně a 18 z II. stupně).

V jednotlivých kategoriích to dopadlo takto:

Kategorie Cvrček -1. místo Petr Knotek ze 3. B; 2. místo Nicol Křížanová ze 3. B; 3. místo Natálie Kuchaříková ze 3. A

Kategorie Klokánek – 1. místo Denis Tomeček, 2. místo – Martin Chudík, 3. místo – Jolana Bezděková (všichni z 5. třídy)

Kategorie Benjamín – 1. místo Antonín Kuryviál ze 6. třídy, 2. místo – Silvie Kuryviálová ze 7. A; 3. místo – Filip Jiří Bobčík ze 6. třídy

Kategorie Kadet - se shodným počtem bodů 1. – 2. místo Michaela Zubatá a Terezie Konečná z 9. třídy; 3. místo – Vít Kuchařík z 8. třídy.

Mgr. Marta Smiešková, Mgr. Alena Gajošová