Matematický klokan – II. stupeň

V týdnu od 6.11. – 13. 11. 2020 proběhla jako každoročně soutěž Matematický klokan, ale vzhledem k distanční výuce žáci úkoly řešili doma.

V kategorie Benjamín se zúčastnilo 34 žáků (6. třída – 23;7.A – 2 žáci, 7.B – 9 žáků); v kategorii Kadet – 4 žáci  (8. třída - 2; 9.třída- 2 žáci)

V kategorii Benjamín získal nejvíc bodů Libor Balažovič ze 7.A (94 body), druhá byla Lucie Zacharová ze 6. třídy s 93 body a třetí místo patří Tereze Sovkové ze 7.B se ziskem 91 bod.

Nejlepší v kategorii Kadet byl David Herodes s 66 body, druhý Vít Kuchařík se 49 body a třetí Michaela Zubatá s 48 body.

Mgr. Marta Smiešková, Mgr. Alena Gajošová