Oznámení o zkrácení vyučování

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že z organizačních důvodů dochází ke  zkrácenému vyučování v následujících prosincových dnech:

V úterý 4. 12. bude probíhat vyučování pouze do 12:35 hodin. Obědy budou zajištěny, obě oddělení školní družiny budou zavřena.

V úterý 11. 12. a v pondělí 17. 12. bude vyučování do 11:40 hodin. Obědy budou zajištěny a obě oddělení školní družiny budou v provozu.

V pátek 21. 12. žáci budou mít předvánoční program, výuka končí v 11:00 hodin. Stravování bude zajištěno, družina bude v provozu do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Ve Vnorovech 19. 11. 2018

PhDr. Hana Tyllichová, ředitelka školy