Plavba po Baťáku - výlet 1. a 2. oddělení ŠD

Dne 16. 6. 2016 se děti z obou oddělení ŠD vydaly ve slunečném počasí na plavbu po Baťáku. Společně jsme nastoupili na loď Noe u mostu. S dobrou náladou a zpěvem jsme připluli do přístaviště Vnorovy. Zde jsme se rozdělili. 1. oddělení se vydalo na Pohádkovou cestu lesem. Děti z 2. oddělení vyráběly razítkováním šátky, opékaly si špekáčky, nakupovaly dárky a občerstvení. Poté jsme se vyměnily. Děti z 2. oddělení ŠD se vydaly na Pirátskou cestu a 1. oddělení si opékalo. Společně všechny děti dostaly poklad a na zpáteční cestě lodí byli piráti dekorováni vlastnoručně vyrobenými šátky.

Se zpěvem, unavení a spokojení jsme se vylodili u mostu, některé si vyzvedli rodiče hned, někteří pokračovali ke škole a pak domů.

Výlet se nám vydařil, dětem se moc líbil.

Alena Makovcová, 1. oddělení ŠD

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD