Ples školy 2019

I letos proběhl tradiční ples školy na Lidovém domě ve Vnorovech. 19. 1. 2019 za účasti rodičů a přátel školy předvedli žáci 9. třídy a tři osmáci předtančení, s jehož nácvikem začali už v září pod vedením paní Jaroslavy Chabičové a paní učitelky Vladimíry Pavkové. Ples oficiálně zahájila milými slovy paní ředitelka PhDr. Hana Tyllichová i jeden z tanečních párů, Štěpánka Chabičová a Jan Váverka. Představili svoje spolužáky a popsali, jak probíhalo pilné nacvičování předtančení. To se jim jak na veřejné generálce v 18 hodin, tak i v úvodu plesu ve 20 hodin povedlo a sklidili tak zasloužený potlesk. K dobré náladě hrála až do pozdních hodin tradičně kapela Vivian Band. Velký dík za organizaci plesu patří vedení školy, výboru Spolku rodičů a přátel školy a samozřejmě všem rodičům i sponzorům za bohatou tombolu.

ples-2-1.jpg

Mgr. Vladimíra Pavková