Přespolní běh

Dne 22. 9. 2017 se žáci naší školy zúčastnili atletické soutěže Přespolního běhu v Hodoníně. V kategorii mladší dívky 6.-7. ročníku Natálie Kočišová, Eliška Peluchová, Tereza Roubínková žákyně 6. A třídy spolu s Kateřinou Ivanovou a Alžbětou Janouškovou ze 7. třídy obsadily 2. místo v rámci družstev v běhu na 1500  m. Děvčata starší kategorie ve složení Vendula Chumlenová, Ema Slaninová, Aneta Dufková z 9. třídy, Štěpánka Chabičová z 8. třídy vybojovaly 3. pozici v běhu na 1500 m. Chlapci mladší i starší kategorie bojovali se ctí a Filip Břečka, žák 9. třídy, získal za jednotlivce stříbrnou medaili v běhu na 3000 m. Letošní ročník byl pro naše sportovce úspěšný.

Výsledky:

Zapsala Veronika Kuryviálová