Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Aktuality

Přespolní běh

Dne 22. 9. 2017 se žáci naší školy zúčastnili atletické soutěže Přespolního běhu v Hodoníně. V kategorii mladší dívky 6.-7. ročníku Natálie Kočišová, Eliška Peluchová, Tereza Roubínková žákyně 6. A třídy spolu s Kateřinou Ivanovou a Alžbětou Janouškovou ze 7. třídy obsadily 2. místo v rámci družstev v běhu na 1500  m. Děvčata starší kategorie ve složení Vendula Chumlenová, Ema Slaninová, Aneta Dufková z 9. třídy, Štěpánka Chabičová z 8. třídy vybojovaly 3. pozici v běhu na 1500 m. Chlapci mladší i starší kategorie bojovali se ctí a Filip Břečka, žák 9. třídy, získal za jednotlivce stříbrnou medaili v běhu na 3000 m. Letošní ročník byl pro naše sportovce úspěšný.