Přespolní běh - 24. 9. 2019

Dne 24. 9. 2019 se žáci naší školy zúčastnili atletické soutěže Přespolního běhu v Hodoníně. V kategorii mladší dívky 6.-7. ročníku soutěžila děvčata Nikol Roubínková, Veronika Procházková, Eliška Vajdíková, Simona Břečková a Adéla Macháčková v běhu na 1500 m. Děvčata starší kategorie ve složení Natálie Kočišová, Tereza Roubínková, Kateřina Ivanová, Gabriela Ivanová a Michaela Zubatá vybojovala 3. pozici v běhu na 1500 m. Velkým úspěchem je vybojované 3. místo v běhu na 1500 m Kateřiny Ivanové. Chlapci mladší kategorie Dominik Laš, Ondřej Kočiš, Vít Chudík, Vít Kuchařík a Vojtěch Pavka i starší kategorie ve složení Ondřej Gazárek, Josef Kočiš, Jakub Rozehnal a Radim Řičica bojovali se ctí v běhu na 2000 m a 3000 m.

Zapsala Veronika Kostková