Školní kolo Biologické olympiády

Ve středu 8. ledna 2020 proběhlo školní kolo Biologické olympiády. Letos se zúčastnilo celkem 30 žáků, v mladší kategorii D (6. a 7. třídy) se utkalo 22 soutěžících, ve starší kategorii C (8. a 9. třídy) 8 žáků.

Ve starší kategorii C si výborně vedli soutěžící úspěšní v minulých letech -  zvítězila Eliška Fridrichová, na 2. místě skončila Anežka Chudíková a 3. místo obsadil Lukáš Vítek - všichni z 9. třídy.

V mladší kategorii D byla velká konkurence – celkem 22 soutěžících. Bodové hodnocení bylo velmi těsné a dopadlo to takto:

1. příčka patří Natálii Symerské ze 6. B

2. místo Kateřina Všetulová  –  7. třída

3. místo Kristýna Mejzlíková ze 6. B.

bioi1.jpg      bioi2.jpg

Nejlepším budeme držet palce v okresním kole, kde budou reprezentovat naši školu!

Mgr. Marta Smiešková