Školní kolo Biologické olympiády

V pondělí 8.  ledna 2018 proběhlo školní kolo Biologické olympiády, letos na téma „Pohyb“.

Zúčastnilo se celkem 18 žáků, v mladší kategorii D (6. a 7. třída) se utkalo 12 soutěžících, ve starší kategorii C (8. a 9. třída) 6 žáků.

Ve starší kategorii C zvítězil osmák Jan Váverka, na 2. místě se velmi těsně umístila Nikol Barboříková také z 8. třídy a 3. místo patří Vendule Chumlenové z 9. třídy.

V mladší kategorii D obsadili stupně vítězů sedmáci. Vítězkou se stala Eliška Fridrichová, na 2. místě skončila Anežka Chudíková a 3. místo patří Lukáši Vítkovi.

Nejlepším budeme držet palce v okresním kole, kde budou reprezentovat naši školu.

Mgr. Marta Smiešková