Školní kolo Olympiády v zeměpise

Ve středu 6. listopadu se uskutečnilo v naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se školního kola zúčastnilo 30 žáků. V kategorii A určené žákům 6. třídy, získal 3. místo Štěpán Komínek, 2. místo obsadila Veronika Procházková a 1. místo získal David Kučera. Žáci 7. třídy soutěžili v kategorii B. Patrik Chrástek získal 3. místo, 2. místo patří Juraji Studničkovi, 1. místo obsadil Adam Hnátek.  V kategorii C soutěžili žáci 8. a 9. třídy. Anežka Chudíková z 9. třídy získala 3. místo, 2. místo obsadila Eliška Fridrichová z 9. třídy a 1. místo získává Lukáš Vítek z 9. třídy. Všem žákům, kteří se zeměpisné olympiády zúčastnili, děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a přejeme jim v okresním kole hodně štěstí.

Mgr. Jarmila Tomanová