Školní kolo recitační soutěže

Tradiční školní kolo recitační soutěže se tentokrát konalo až začátkem měsíce března, a to 5. března 2019. Soutěž proběhla opět v příjemných prostorách obřadní síně Obecního úřadu ve Vnorovech. Letos se soutěže zúčastnili žáci všech ročníků, tzn. vítězové třídních kol 1. – 9. třídy. Výkony mladých recitátorů, přednesy připravených básní či textů, hodnotila odborná porota ve složení: p. Lenka Tillichová, p. Eva Gazárková a p. Helena Hynštová. Příjemnou atmosféru soutěže doplnilo také pěvecké vystoupení žáků pod vedením p. učitelky Evy Motyčkové. Do okresního kola postupují vítězové 1. – 4. kategorie.

Výsledky soutěže:

0. kategorie 0 (1. třída):                     1. místo – Adéla Fiurášková (1. B)

2. místo – Nicol Křížanová (1. B)

3. místo – Natálie Kuchaříková (1. A)

I. kategorie (2. a 3. třída):                  1. místo – Jolana Bezděková (3. tř.)

2. místo – Martin Chudík (3. tř.)

3. místo – Justýna Tomečková (3. tř.)

II. kategorie (4. a 5. třída):                 1. místo – Dorota Roubalová (4. tř.)

2. místo – Tereza Hánová (5. A)

3. místo –  Veronika Procházková (5. A)

III. kategorie (6. a 7. třída):   1. místo – Simona Břečková (6. tř.)

2. místo – Lucie Šťastná (7. A)

3. místo – Ondřej Chabiča (7. A)

IV. kategorie (8. a 9. třída):   1. místo – Štěpánka Chabičová (9. tř.)

2. místo – Anežka Chudíková (8. tř.)

3. místo – Kateřina Hochová (8. tř.)

Zapsala Eva Motyčková