Školní kolo v řešení sudoku

Ve středu 26. února se uskutečnilo školní kolo v řešení sudoku, do kterého se zapojilo 26 žáků od 5. do 9. třídy. V časovém limitu jedné hodiny se snažili vyluštit sudoku různého typu a různé obtížnosti.

V mladší kategorii byli nejúspěšnější Marika Tomečková a David Herodes ze 7. třídy, za nimi se umístila Jolana Preissová ze 6. B.

Ve starší kategorii si nejlépe vedly deváťačky – Eliška Fridrichová, Denisa Motyčková a Magdalena Komínková.

Z úspěšných luštitelů školního kola jsme sice sestavili tři družstva do oblastního kola ve Strážnici, to se ale bohužel kvůli mimořádným opatřením a uzavření škol neuskutečnilo.

Mgr. Alena Gajošová; Mgr. Marta Smiešková