Týden knihoven

V rámci týdne knihoven, který probíhal po celé republice první týden v říjnu, navštívily všechny třídy včetně obou oddělení školní družiny místní knihovnu. Během této tradiční akce nám paní knihovnice Hynštová připravila bohatou škálu aktivit, přizpůsobenou věku i čtenářským dovednostem všech žáků. Ti se seznamovali s fungováním on-line katalogu, luštili křížovky, vyhledávali informace v knížkách, aktivně plnili zadané úkoly, diskutovali o přečtených nížkách a v závěru si mohli i knížky vypůjčit. I tímto způsobem se naše škola  ve spolupráci s místní knihovnou snaží rozvíjet u žáků vztah ke knížkám a ke čtenářství.

knihovna1.jpg                         knihovna2.jpg

PhDr. Hana Tyllichová