Ukázka vojenského vrtulníku se seskokem výsadkářů

Ve čtvrtek 26. září proběhla na hřišti ve Vnorovech ukázka vojenského vrtulníku a seskok výsadkářů na hřiště. Cílem této preventivní akce bylo přiblížit našim žákům činnost jedné ze složek integrovaného záchranného systému, Armády České republiky. Projekt byl zahájen příletem vojenského vrtulníku, všichni žáci naší školy se seznámili s praktickou prohlídkou vrtulníku a činností vojenské základny v Náměšti nad Oslavou. Názorné ukázky výsadkářů přinesly našim žákům neopakovatelný zážitek. Ukázka vojenského vrtulníku se seskokem výsadkářů se uskutečnila v rámci prevence rizikového chování, žáky byla hodnocena velmi pozitivně a významně přispěla k plnění Preventivního programu školy v letošním školním roce.

Mgr. Jarmila Tomanová