Uzavření základní školy

Bezpečnostní rada státu rozhodla, že je od středy 11. března do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních školách a vysokých školách.

Od středy 11. března 2020 až do odvolání bude pro žáky základní škola uzavřena, včetně školní družiny a školní jídelny.

Žákům budou zasílány informace o samostudiu a úkoly k procvičování učiva přes webové stránky školy vždy na období jednoho týdne.

Obědy budou žákům automaticky odhlášeny.

V rámci doplňkové činnosti bude škola zajišťovat obědy pro cizí strávníky do jídlonosičů od pondělí 16. 3. 2020 v obvyklém režimu.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu mimořádného opatření bude potvrzovat p. hospodářka školy v době od 8 do 14 hodin v kanceláři ZŠ.

Ve Vnorovech 11. 3. 2020

PhDr. Hana Tyllichová