Vánoční pohádky

V letošním školním roce si dramatický kroužek po dvou letech opět připravil pro adventní čas divadelní představení s názvem Vánoční pohádky. Tentokrát byly inspirací pohádky Zbyňka Malinského s příznačnými názvy - Jak si kamna o Vánocích zakouřila, Jak ořechová skořápka plula na Vánoční ostrov, Jak přízemní mrazík Ferda udělal moc tenký led. Dne 21. 12. 2017 proběhla představení v tělocvičně školy, dopoledne pro děti z MŠ a ZŠ a v podvečerních hodinách pro veřejnost. Věřím, že děti svými neobyčejnými výkony diváky okouzlily a přispěly tak k navození příjemné vánoční atmosféry. Za pomoc všem, kteří přispěli ke zrealizování představení, moc děkujeme.

Zapsala Eva Motyčková