Vycházka po naší obci

Dne 15. 9. se žáci 3. tříd vydali na vycházku po naší obci. Nejdříve jsme navštívili obecní úřad, kde nás pan místostarosta uvedl do obřadní síně. Řekl nám několik informací o Vnorovech, paní matrikářka ukázala kroniky a prohlédli jsme si i kancelář pana starosty.

Poté jsme se přemístili do místní knihovny, kde nám paní knihovnice ukázala knížky a povyprávěla nám místní legendu o Hatěckém mlýně.

Poslední naší zastávkou byl podnik Agro, kde jsme se mohli porozhlédnout a zjistit, jak žijí krávy, kde jsou umístěna telátka nebo kde se dojí mléko.

Cestou zpátky do školy jsme se vydali podél vinohradů a tím jsme zakončili příjemnou vycházku za hezkého slunečného počasí.

Mgr. Pavla Šmachová a Mgr. Anna Žajdlíková