Vyhlášení výsledků školního kola soutěže Bible a my

Ve středu 24. října proběhlo školní kolo soutěže Bible a my. V I. kategorii soutěžilo 8 žáků 4. a 5. tříd. Na otázky, které byly zaměřeny na postavu Abraháma, nejlépe odpověděl Jakub Křenek z 5. B, na 2. místě skončil David Kučera a 3. místo obsadil Vít Chudík, oba z 5. A.

Ve II. kategorii soutěžilo také 8 žáků z 6. a 7. tříd.  Museli prokázat znalosti bible a zaměřit se na Ježíšova podobenství . V této kategorii zvítězil Ondřej Chabiča ze 7. A, druhé místo obsadila Marika Tomečková ze 6. třídy a  3. místo získala Lucie Šťastná ze 7. A.

Ve III. kategorii, ve které soutěžili žáci 8. a 9. tříd, si porovnalo své znalosti bible 8 žáků a jejich tématem byly cesty apoštola Pavla podle Skutků apoštolů. Nejvíce bodů získal Lukáš Vítek z 8. třídy, na 2. místě se umístila Štěpánka Chabičová z 9. třídy a 3. místo získala Eliška Fridrichová z 8. třídy.

Vítězové jednotlivých kategorií pojedou naši školu reprezentovat 28. listopadu do Strážnice, kde se uskuteční kolo okresní.

p1090936.jpg p1090938.jpg p1090941.jpg

Mgr. Jitka Rosochová