Workshopy v SŠ Strážnice

V pátek 16. 11. se žáci 9. třídy zúčastnili v rámci volby povolání workshopů ve Střední škole ve Strážnici. Nejdříve byli rozděleni do skupin na jednotlivá stanoviště a workshopy procházeli postupně. Pro chlapce byly připraveny následující činnosti: výroba jmenovky na CNC frézce, ovládání robotů, chemické pokusy a jízda traktorem. Děvčata si vyzkoušela kreativní tvorbu soli do koupele v dárkovém balení, plážové tašky a přívěšku na klíčenku. Z grafické oblasti si žáci mohli vyzkoušet sítotiskem zhotovená přání a vyrobit odznakovou placku s vlastním motivem. Spolu se studenty SŠ Strážnice, kteří našim žákům byli milými průvodci, prožili dopoledne plné nových zážitků, které nabízí středoškolský život.

Mgr. Jarmila Tomanová
výchovný poradce