V úterý 26. 5. 2026 proběhla v 1. oddělení školní družiny soutěž Dvacetkrát o přírodě. Na školním dvorku děti doplňovaly odpovědi na nejrůznější otázky o přírodě přiměřeně jejich věku. Družináři byli moc šikovní a skoro všechno věděli. Získali diplomy a sladkou odměnu.
Alena Makovcová, vychovatelka ŠD