V pondělí 25. 5. 2026 se vydaly obě oddělení školní družiny na výlet do Uherského Ostrohu na Ranč u pálenice na program se zvířaty. Děti se seznámily s různými zvířátky a také je krmily. Všichni dostali párek v rohlíku, domácí limonádu, zmrzlinu, cukrovinky a poukaz na krmení zvířat. Velmi se jim líbily pohybové aktivity na dětském hřišti. Letní počasí nám přálo a družináři odcházeli spokojeně domů.
Alena Makovcová, Markéta Měsíčková,
vychovatelky ŠD