Informace o organizaci vzdělávání od 17. 5. 2021

● Žáci 1. stupně nastupují do školy bez rotací, tzn. všichni žáci 1. stupně se vrací do školy dle běžného rozvrhu● Žáci 2. stupně zůstávají v režimu rotační výuky; jednotlivé..

Maminkám k svátku

Druhá neděle v květnu se slaví jako Svátek matek. I děti v 2. oddělení ŠD vyráběly pro své maminky dárečky ze samotvrdnoucí hmoty, obrázky na folii a přáníčka.Jistě udělaly radost..

Děti z 2. oddělení ŠD znovu v knihovně

Po dlouhé době jsme znovu navštívili místní knihovnu. Děti si prohlížely nové knížky, některé si i něco vypůjčily. Bylo to milé setkání nad knížkami, které nám už chybělo.Dana..

Pozvánka na schůzku budoucích prvňáčků

Zveme Vás na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční v úterý 8. 6. 2021 v 15:00 hod v jídelně školy s dodržením všech nutných hygienických opatření.Program:Informace..

Nabídka zaměstnání

Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici učitel/-ka I. stupně, pracovní úvazek 1,00 s nástupem od 26. 8. 2021.Požadujeme:- ..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 Starší články »

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches