IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2
Zahájení Edukačně stimulačního programu (ESP) pro předškoláky
3 4 5
6
Poruchy příjmu potravy - beseda pro žáky centrum Anabell
Štafetový běh
Dopravní výchova 3. A, DDM Veselí nad Moravou
Poruchy příjmu potravy - beseda pro žáky 8. a 9. tříd - Centrum Anabell
7
Okresní kolo Poháru rozhlasu 2024 - Hodonín
8 9
ESP pro předškoláky - 2. lekce
10 11 12
13
Dopravní výchova 3. B, DDM Veselí nad Moravou
14 15
Český den proti rakovině
16
ESP pro předškoláky - 3. lekce
17 18 19
20 21 22
Exkurze do Vídně, 9. třída
23
ESP pro předškoláky - 4. lekce
24
Soutěž ve skládání Rubikovy kostky
25 26
27 28 29
Exkurze na Úřad práce do Hodonína, 8. třída
30
ESP pro předškoláky - 5. lekce
Fotografování tříd
31 1 2

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Big Fish - Návštěva muzikálového představení v Brně

Big Fish - Návštěva muzikálového představení v BrněDatum konání:
5.10.2023

Nabídnout žákům divadelní představení, které by zaujalo různé věkové kategorie dětí a pobavilo i dospělého diváka, není snadné. Tuto výzvu se nám myslím podařilo docela dobře splnit návštěvou muzikálového představení s názvem Big Fish v Městském divadle v Brně. Toto představení, inspirované oceňovaným hudebním filmem Tima Burtona, nabídlo fantazijní svět představ, akci, humornou i milostnou tématiku. Nevyhýbalo se ani motivům nemoci  a smrti, které jsou pro dětské diváky těžko uchopitelné.  

Ve čtvrtek 5. října 2023 se toto představení vydalo zhlédnout padesát žáků druhého stupně naší školy. Všichni žáci hodnotili muzikálové představení pozitivně, líbil se jim příběh, pěvecké výkony účinkujících i výprava, která využívala moderní prvek promítání animací na statické kulisy.

Přečtěte si některá z jejich hodnocení muzikálu sami:

 

Divadelní muzikál Big Fish v Brně byl velice velice krásný. Ke konci jsem se skoro rozbrečela… doufám, že bude i příští rok, jak budeme v 7. třídě. A moc děkujeme, že jste nám to zařídili. Moc děkujeme.

Laura Gazárková, žákyně 6. B

Muzikál byl nádherný. Hudba byla úplně úžasná! Oproti minulému muzikálu byl tento úplně jiný, spíše seriózní téma a romantika než humor. Moc jsem si to užila a jela bych zase.

Rozálie Pavlíčková, žákyně 9. třídy

Představení Big Fish se mi moc líbilo, hlavně přes hudební stránku. Hudba byla moc skvělá a hezká. Sice příběh skončil trochu smutně, ale i přes to jsem si to užila. Smekám před všemi herci a účinkujícími klobouk.

Adéla Ivanová, žákyně 9. třídy

Muzikál Big Fish  byl fascinující, hodně se nám líbily kulisy a efekty. Trošku nás zklamalo, že tam nebyla laserová show jako minule, ale to úsilí, které ti herci museli zvládnout (naučit se texty, kostýmy...) stálo za vše. Muzikál byl krásný, napínavý a měl hezký příběh. Moc nás to bavilo.

Nikola Lašová a Karolína Motyčková, žákyně 7. třídy

 

Muzikál byl krásný... Mám moc ráda tyhle akce, jakožto žák deváté třídy jsem velmi ráda za každou akci, ve které můžu strávit nějaké momenty se svou třídou, s těmi, kteří se také rádi zúčastní. Muzikál byl krásně zpracovaný, všichni nádherně zpívali, často jsme se smáli. Určitě doporučuji divadlo navštívit, ať už na tento muzikál, nebo na jakýkoliv jiný. Jestli se tento rok bude ještě cokoliv podobného konat, určitě se ráda zúčastním.

Helena Světíková, žákyně 9. třídy

 

Na události Big Fish se mi líbila hudba, texty, krásné scény, herci byli šikovní a odvážní. Bylo to smutné, veselé i vtipné. Moc se mi to líbilo a z téhle akce bych si ani nedokázala vybrat, co bylo nejlepší. BYLO TO KRÁSNÉ!

Nicol Křížanová, žákyně 6. A