IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > Naše eTwinningové projekty

Naše eTwinningové projekty

S koncem školního roku končí i naše eTwinningové projekty, které probíhaly v rámci předmětu Konverzace v anglickém jazyce. Cílem těchto projektů bylo pomáhat žákům rozvíjet jejich angličtinu prostřednictvím komunikace s ostatními žáky z různých zemí.

Žáci 6. třídy se zapojili do mezinárodního projektu Pets in children's lives, na kterém pracovali s žáky ze Slovenska a Řecka. Společně plnili aktivity, které se týkaly zejména domácích mazlíčků. Procvičovali si angličtinu prostřednictvím společných online soutěží, spolupracovali na společné prezentaci a zpívali anglické písničky.

Výstupem tohoto projektu je společná prezentace, která je k nahlédnutí zde: PETS IN CHIDLREN'S LIVES

Žáci 7. třídy se zúčastnili projektu We eat healthy. Do tohoto projektu se zapojili také žáci z Turecka a Makedonie. Cílem této spolupráce byly výzvy týkající se zdravého životního stylu. V rámci angličtiny sedmáci natáčeli videa, vytvářeli logo projektu a také společné koláže. Tímto projektem si procvičili angličtinu v praxi a získali spoustu zajímavých informací o vyvážené stravě.

Společná prezentace k nahlédnutí zde: WE EAT HEALTHY

V 9. třídě probíhal eTwinningový projekt Friends around the World společně s partnery z Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Turecka a Španělska. Hlavním cílem tohoto projektu bylo navázání přátelství napříč národnostmi. Společné aktivity oživily hodiny anglického jazyka ať už při online setkáních nebo při nahrávání společných vzkazů.

Ukázky z tohoto projektu: OUR INTRODUCTION

OUR LOGO

Say HELLO in different languages

Těšíme se na další spolupráci.