IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
29 1
zapisyonline
2
zapisyonline
3
zapisyonline
4
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
5
zapisyonline
6
zapisyonline
7
zapisyonline
8
zapisyonline
9
zapisyonline
10
zapisyonline
11
zapisyonline
12
zapisyonline
13
zapisyonline
14
zapisyonline
15
zapisyonline
16
zapisyonline
17
zapisyonline
18
zapisyonline
19
zapisyonline
20
zapisyonline
21
zapisyonline
22
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
zapisyonline
23
zapisyonline
24
zapisyonline
25
zapisyonline
26
zapisyonline
27
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník
zapisyonline
28
Velikonoční prázdniny
zapisyonline
29
Velikonoční prázdniny
zapisyonline
30
Velikonoční prázdniny
zapisyonline
31
Velikonoční prázdniny
zapisyonline

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Pro rodiče > Organizace šk. roku

Organizace šk. roku

Seznam zaměstnanců ve školním roce 2023/2024

Vyučování ve školním roce 2022/2023 začíná 4. 9. 2023 (Po) a končí 28. 6. 2024 (Pá).

Termíny pedagogických rad: Termíny schůzek s rodiči:
Pondělí 4. 9. 2023 Čtvrtek 21. 9. 2023
Středa 8. 11. 2023 Úterý 14. 11. 2023
Středa 24. 1. 2024 Čtvrtek 18. 4. 2024
Středa 17. 4. 2024    
Středa 19. 6. 2024    

Konzultace dle rozpisu

Změna termínu vyhrazena!

Termíny vedlejších prázdnin

Podzimní: Čt 26. 10. a Pá 27. 10. 2023
Vánoční: So 23. 12. 2023 – Út 2. 1. 2023; Vyučování začne v St 3. 1. 2024
Pololetní: Pá 2. 2. 2024
Jarní: Po 5. 2. – Ne 11. 2. 2024
Velikonoční: Čt 28. 3. 2024

Státní svátky v průběhu školního roku

1. 1. Den obnovy samostatného českého státu
8. 5. Den vítězství
5. 7. Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. Den upálení Mistra Jana Husa
28. 9. Den české státnosti
28. 10. Den vzniku samostatného československého státu
17. 11. Den boje za svobodu a demokracii

Ostatní svátky

29. 3. Velký pátek
1. 4. Pondělí velikonoční
1. 5. Svátek práce

Plánované akce pro školní rok

Den s IZS 27. 9. (8:00 – 11:40) – zkrácené vyučování
Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku: 5. 10. – 14. 12. 2023 (20 hodin St 10:30 – 12:00) Ratíškovice
Pobytový program Lipka (4. třída): Po 16. 10.  – Čt 19. 10. 2023
Pobytový program Lipka (5. třída): Po 6. 11. – Čt 9. 11. 2023
Ples ZŠ: So 13. 1. 2024
LVK Karlov Malá Morávka:

So 17. 2. 2024 – Pá 23. 2. 2024

Zápis k základnímu vzdělávání:

St 10. 4. 2024