Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Třídy

Všechny třídy

Počty žáků ve třídách ve školním roce 2016/2017 Třída        Počet chlapců Počet děvčat Celkem Třídní učitel 1. 19 8 24 Mgr. Tobolová 2. 12 14 26 Mgr. Plaširybová 3. A 13 9 22 Mgr. Celnerová..
zobrazit více informací

1. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 1. třída Bezděková JolanaBobčík MatoušGazárková SophieChabiča VojtěchChrástek PetrChudík MartinIvan DominikIvan MariánJančík ŠtěpánKočišová..
zobrazit více informací

2. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 2. třída Bobčík Filip JiříBobčík SimonČížek DavidDulová KristýnaDaniel RomanGubani SamuelHA-MY-VUHerodes MatějHoch VáclavChabiča FrantišekIvanová..
zobrazit více informací

3. A TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 3. A třída Balažovič LiborGregor JakubHánová TerezaChudík VítChumlen DominikJagoš FilipJestřabík ZbyněkKnotková TerezaKočiš OndřejKomínek..
zobrazit více informací

3. B TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 3. B třída Gazárková ZuzanaKřenek JakubKozumplík MaximMalinková AlžbětaMejzlíková KristýnaNálepa DavidNožička MartinPavka VojtěchPřibyl..
zobrazit více informací

4. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 4. třída Balažovičová NatálieBrhel ViktorBřečková SimonaČambala MartinHerodes DavidHnátek AdamHudečková LeonaChrástek PatrikChudíková..
zobrazit více informací

5. A TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 5. A třída Břečka MichalČížek FilipDula DavidGazárek OndřejHolubíková KristýnaChabiča OndřejIvan PetrIvanová GabrielaKočiš JosefKočišová..
zobrazit více informací

5. B TŘÍDA

 (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 5. B třída Dufková KarolínaGazárek MarekGazárková AndreaIvanová GabrielaKočiš JosefNedvěd OndřejPavka MartinŘičica Radim Slavík OndřejSvoboda..
zobrazit více informací

6. TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 6.  třída Fridrichová EliškaGajoš MarekHochová KateřinaHorký RobinChudíková AnežkaIvanová KateřinaJanoušková AlžbětaKomínková..
zobrazit více informací

7. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 7. třída Barboříková NikolGazárková ViktorieHrbáčková LenkaHulín ŠimonChabičová ŠtěpánkaKnotková AndreaKočišová VeronikaKostrunek..
zobrazit více informací

8. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 8. třída Anger DavidAngerová TerezaBádrová TerezaBřečka FilipDufková AnetaGajdoštík AdamGazárek TomášGrabec AdamGrabec JakubChumlenová..
zobrazit více informací

9. TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 9. třída Absolonová PavlínaBartoníková NicolaČambalová AdélaHochová TerezaKočiš JanKočišová AlžbětaKonečný OndřejLázničkolá..
zobrazit více informací