IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > Ples školy

Ples školy

Datum konání:
13.1.2024

Purple and Gold Mardi Gras Graduation Ball Invitation.jpg

Vánoce a vánoční prázdniny utekly jako voda a už jsme se mohli začít těšit na školní ples. Letos se uskutečnil v sobotu 13. ledna a jako každoročně se konal na Lidovém domě ve Vnorovech.
V 18:00 proběhla generální zkouška a ve 20:00 ples oficiálně zahájila svým proslovem paní ředitelka, která všechny mile přivítala. Pokračovalo se polonézou, kterou si letos nacvičilo 28 deváťáků, 17 dívek a 11 chlapců, pod vedením paní učitelky Daňkové a paní Chabičové. Choreografie byla krásná, něžná a dokonale ladila s písní, kterou jsme si společnými silami zvolili.
Stejně jako v minulém roce se dražily obrazy žáků 9. třídy a i tento rok byla na plese bohatá tombola, která obsahovala velký počet nádherných cen. Bylo možné vyhrát víkendové pobyty, televizi, sady šperků, dárkové koše a mnoho dalších cen.
Večer nám svou hudbou zpříjemňovala zlínská kapela Vivian Band, hráli skvěle a taneční parket byl neustále plný. Návštěvníci plesu si také mohli na památku udělat fotku v našem fotokoutku, který byl až do pozdních hodin velmi vytížený.
Ples jsme si všichni užili a doufáme, že na něj budou všichni dlouho a v dobrém vzpomínat.

Fotogalerie Tvoření obrazů na ples

Fotogalerie Ples