IMG

Informace o stravování

Kontakt na jídelnu

Přihlašování ke stravování

Žáci se na jednotlivé školní roky přihlašují vyplněním přihlášky ke stravování. Tato je k dispozici u vedoucí školní jídelny.

Placení stravného

1. Bezhotovostně přes sdružené inkaso plateb obyvatelstva – dále jen SIPO

Každý nový školní rok je zahájena zálohová platba v měsíci srpnu, poslední platba bude provedena v květnu následujícího roku. Vyúčtování bude provedeno v červenci.

O přeplatek stravného bude snížena záloha na další školní rok tj. na měsíc srpen. Pokud se strávník neodhlásí u ved. ŠJ, je automaticky přihlášen ke stravování na další školní rok. Tiskopis pro platbu SIPO si nový strávník vyzvedne v kanceláři ŠJ. Tato forma placení je pro rodiče bezplatná a stačí oznámit jen změny týkající se strávníka.

2. Bezhotovostně trvalým příkazem z účtu

Zadejte vždy k 20. dni v měsíci (od srpna do května) trvalý příkaz na převod zálohové platby stravného na 10 měsíců s přestávkou na červen a červenec.

Variabilní symbol uvádějte: 6010.

Tiskopis pro tuto formu placení si strávník vyzvedne v kanceláři ŠJ

Výše stravného

7 – 10 let: 27 Kč
11 – 14 let: 30 Kč
15 a více let: 33 Kč
Cizí strávníci do jídlonosičů: 95 Kč
Cizí strávníci ve školní jídelně: 96 Kč

Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku, ve kterém dosahují uvedeného věku.

Výdej stravy

Školní jídelna je v provozu ve dnech školního vyučování.

Výdejní doba je stanovena od 11.30 – 13.40 hod. Pro žáky a zaměstnance školy.

Výdej stravy cizím strávníkům do jídlonosičů od 11.00 hod. je ve výdejně pro veřejnost.

Ředitelství školy zajišťuje v době výdeje oběda nad žáky pedagogický dozor.

Odhlašování obědů

Odhlášky obědů lze zajistit telefonicky na čísle +420 518 328 205 nebo prostřednictvím internetu na www.strava.cz , popřípadě osobně v kanceláři ŠJ.

V případě nemoci mimořádně možno prvý den ráno do 7.30 hod. žáka odhlásit z obědu nebo si jej za tento den odebrat ve výdejně pro veřejnost. V případě ale, že žák chybí následující den a nebyl odhlášen z oběda a oběd byl pro něj připraven, v souladu s platnými právními předpisy je toto považováno za neoprávněné čerpání finančních prostředků ze státního rozpočtu a cena oběda mu bude dodatečně doúčtována do plné výše ceny oběda pro cizí strávníky.