IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
zapisyonline
2
zapisyonline
3
zapisyonline
Testování žáků 5. třídy SCIO
4
Testování žáků 5. třídy SCIO
Příběhy našich sousedů
5
Besedy s Policií ČR - Kyberšikana 8.třída, Trestní odpovědnost 9. třída
Testování žáků 5. třídy SCIO
Preventivní programy 8. tř. Kyberšikana, 9. třída Trestní odpovědnost mladistvých
6
Testování žáků 5. třídy SCIO
7
Testování žáků 5. třídy SCIO
8
Testování žáků 5. třídy SCIO
9
Beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou
Testování žáků 5. třídy SCIO
Beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou, 8. a 9. třída
10
Zápis do 1. třídy
Zápis dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2024/2025 – ve škole 13:00 – 16:30
Testování žáků 5. třídy SCIO
Zápis do 1. třídy, 13:00 – 17:00, v 3. B třídě
11
Testování žáků 5. třídy SCIO
Dopravní výchova DDM Veselí nad Moravou 4. tř.
12
Testování žáků 5. třídy SCIO
Přijímací zkoušky na střední školy, 1. termín
13
Testování žáků 5. třídy SCIO
14
Testování žáků 5. třídy SCIO
15
Testování žáků 5. třídy SCIO
Přijímací zkoušky na střední školy, 2. termín
Pedagogická rada za 3. čtvrtletí 2023/2024
16
Testování žáků 5. třídy SCIO
17
Testování žáků 5. třídy SCIO
Prověrka BOZP
18
Testování žáků 5. třídy SCIO
Konzultační hodiny s rodiči 15:00 – 17:00 hodin
19
Testování žáků 5. třídy SCIO
20
Testování žáků 5. třídy SCIO
21
Testování žáků 5. třídy SCIO
22
Testování žáků 5. třídy SCIO
23
Testování žáků 5. třídy SCIO
24
Testování žáků 5. třídy SCIO
25
Testování žáků 5. třídy SCIO
26
Testování žáků 5. třídy SCIO
27
Testování žáků 5. třídy SCIO
28
Testování žáků 5. třídy SCIO
29
Testování žáků 5. třídy SCIO
30
Testování žáků 5. třídy SCIO
1 2 3 4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Pro rodiče > Kroužky a doučování

Kroužky a doučování

Přehled kroužků ve školním roce 2023/2024     
Název kroužku Termín a čas Vyučující
Cvičení z českého jazyka St  7:00 -  7:45 PhDr. Hana Tyllichová
Matematické hry Čt 13:00 - 13:45 Mgr. Miloš Fojtík
Hrajeme si a pracujeme St 13:00 - 13:45 Mgr. Jitka Křenková
Kreativní tým St 14:00 - 15:30 Mgr. Martina Mičolová
ABAKU matematika v 3D kostce Po 14:00 - 14:45 Mgr. Eva Motyčková
Hravé učení Út 12:15 - 13:00
Mgr. Michaela Plaširybová
Angličtina hrou Út 14:00 - 14:45 Mgr. Eliška Slavíková
Matematický kroužek St 14:00 - 14:45 Mgr. Marta Smiešková
Hravé učení St 13:00 - 13:45 Mgr. Markéta Tobolová
Český jazyk hravě Út 13:00 - 13:45 Mgr. Věra Celnerová
Matematika pro všechny Po 14:00 - 14:45 Mgr. Alena Gajošová
Hravé učení Po 11:50 - 12:35 Bc. Adéla Hálová
Učíme se hravě Pá 12:15 - 13:00
Mgr. et Mgr. Ester Jurková
Kroužek angličtiny Út 11:50 - 12:35
Mgr. Vladimíra Mecová Pavková
Kroužek angličtiny Čt 11:50 - 12:35
Mgr. Vladimíra Mecová Pavková
Čeština hravě St 14:00 - 14:45 Mgr. Jitka Rosochová
Hravé učení Čt 13:00 - 13:45 Bc. Ivana Šimková
Němčina hrou Po 14:00 - 14:45 Mgr. Jarmila Tomanová
Taneční kroužek Čt 14:00 - 15:00 Mgr. Pavla Daňková