IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > Schůzka se zástupci středních škol

Schůzka se zástupci středních škol

Datum konání:
29.11.2023

Ve středu 29. listopadu se v naší škole uskutečnila schůzka se zástupci středních škol pro rodiče a žáky deváté třídy. V úvodu schůzky informovali zástupci středních škol rodiče a žáky 9. třídy o aktuálních podmínkách přijetí na střední školy pro školní rok 2023/24. Letos nás navštívili zástupci těchto středních škol: Stojanovo gymnázium Velehrad, Střední průmyslová a umělecká škola Hodonín, Integrovaná střední škola Hodonín, Veřejnosprávní akademie a střední škola Strážnice, Střední škola Skácelova Strážnice a Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Zástupci prezentovaných škol poskytli našim žákům a jejich rodičům odpovědi na otázky, které je zajímaly v oblasti výběru volby jejich budoucího povolání. Rodiče i žáci 9. třídy byli seznámeni s podmínkami, organizací a plánovanými změnami v přijímacím řízení ve školním roce 2023/2024.

Mgr. Jarmila Tomanová
výchovný poradce