IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > Výsledky školního kola vědomostní soutěže IT-SLOT

Výsledky školního kola vědomostní soutěže IT-SLOT

Datum konání:
10.11.2023

V pátek 10. 11. 2023 proběhlo na naší škole nominační kolo 14. ročníku soutěže IT-SLOT v oblasti informatiky a logiky (IT-Systém Logických OTázek). Tato soutěž je určena žákům 8. a 9. ročníků základních škol s cílem podnítit jejich zájem o studium informačních technologií a současně rozvíjet jejich logické myšlení.

Soutěž se skládá ze dvou částí. První část se zaměřuje na základní znalosti v oblasti informačních technologií, zahrnující internet, hardware, software, operační systémy, komunikaci prostřednictvím ICT a programování. Druhá část je věnována matematickému a logickému myšlení.

Do soutěže se letos zapojilo 299 škol z celé České republiky, celkem se jí zúčastnilo 13 952 žáků. Naši školu reprezentovalo 7 z nich. Všichni naši žáci se umístili do první poloviny výsledkové listiny, což je velmi pěkný výsledek. Dva žáci dokonce získali vynikající ohodnocení, a to František Chabiča, který obsadil 77. místo a  Antonín Kuryviál, který díky 24. místu postoupil do finálového celostátního kola.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou práci.