IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > WocaBee šampioni ČR 2023

WocaBee šampioni ČR 2023

Druhý prosincový čtvrtek se navždy zapsal do historie naší školy. Dne 14. 12. 2023 se konalo slavnostní předání cen absolutním vítězům WocaBee šampionátu, žákům 7. třídy.

Událost to byla vskutku velkolepá. Ze Slovenska přijel organizátor soutěže Ing. Michal Ošvát, nechyběl starosta obce Vnorovy pan Mgr. Pavel Chudík a hosty přivítala paní ředitelka PhDr. Hana Tyllichová společně s paní zástupkyní Mgr. Věrou Celnerovou.

Po celou dobu panovala slavnostní atmosféra. Pan Ing. Michal Ošvát nejprve představil aplikaci WocaBee, a poté zhodnotil průběh letošního 5. ročníku Jazykového WocaBee šampionátu, kterého se zúčastnilo více než 50 tisíc žáků a studentů ze základních a středních škol z celé České republiky. Naši žáci porazili 2 777 tříd a stali se šampiony České republiky v učení cizích jazyků. Kromě věcných cen získali pro naši školu i hlavní cenu – 75 000 Kč na modernizaci výuky.

Na závěr slavnostního dopoledne zazněla anglická píseň „Last Christmas“ a píseň skupiny Queen „We are the Champions“.

Fenomenální úspěch našich žáků nás moc těší, velmi si jej vážíme a děkujeme jim za reprezentaci nejen školy, ale i obce Vnorovy.

Tisková zpráva k nahlédnutí zde

Odkaz na článek v Hodonínském deníku