IMG

26 27 28
Divadelní představení Anička a bylinková zahrádka, 1. a 2. třída, divadlo Uherské Hradiště
Program primární prevence pro 5. třídu
zapisyonline
Pasování druháčků na čtenáře, obřadní síň OÚ
Exkurze do Vidacentra v Brně 7. ročník

Úvod > Aktuálně > Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Datum konání:
6.12.2023

Rok se s rokem sešel a jak už je u nás hezkou tradicí, 6. prosince andělé sestoupili z nebe, čerti vylezli z pekelných děr a spolu s Mikulášem se přišli podívat na vnorovské děti. Pečlivě prošli školku i každou třídu ve škole a zkontrolovali, zda sliby, které jim děti minulý rok daly, byly splněny.

Mikuláš ve své moudré knize našel zapsané největší zlobivce, a i když už si čerti mnuli ruce a těšili se, jak si někoho odnesou dolů do pekla, přímluva andělů a ostatních dětí v podobě písničky nebo básničky je zachránila, a tak nakonec andílci mohli všem rozdat malé dárečky.

Mikuláš se svou družinou navštívil děti ve školce i ve škole, zavítal i na obecní úřad a pozdravit přišel i pana faráře.

Nakonec všem popřál příjemné vánoční svátky, spoustu splněných přání a hlavně ať Vánoce každý prožije v klidu se svými nejbližšími.