Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Přespolní běh Hodonín 20. 9. 2023

Přespolní běh Hodonín 20. 9. 2023

Za krásného slunečného počasí uspořádaly Atletický klub Hodonín a ZŠ U Červených domků Hodonín již tradiční okresní kolo v přespolním běhu, který se konal v Lesoparku u stadionu U Červených domků. Závodníci byli rozděleni do dvou věkových kategorií a na chlapce a dívky. Dívky v obou věkových kategoriích běžely na trati dlouhé 1 500 m, chlapci ze šesté a sedmé třídy běželi 2 000 m a chlapci z osmé a deváté třídy 3 000 m. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo děvčat ze šesté a sedmé třídy ve složení Marie Kordulová, Natálie Kuchaříková, Karolína Motyčková, Zuzana Otrhálková, Simona Šebestová a Elena Vašková. V konkurenci dvanácti škol našeho okresu získala druhé místo. Na čtvrtém místě skončila děvčata z osmé a deváté třídy. Obě družstva chlapců skončila na šestých místech. Celkové vystoupení našich běžců hodnotím velmi kladně. Všichni naši závodníci předvedli výkony na hranici svých možností.